O NÁS

Náš kompletní servis se soustředí na to nejdůležitější, 
přání našich klientů.


Pro naše klienty vytváříme prostory ve kterých se v každém detailu budou cítit dobře. Jsme specialisté v oboru svítidel a osvětlovací techniky, ve kterém působí náš tým více jak 10 let.

Dodáváme svítidla a osvětlovací techniku z domacího i zahraničního trhu. Exkluzivně zastupujeme pro Českou republiku výrobce z Itálie, Belgie, Německa, Rakouska a mnoha dalších zemí. Najdete u nás světoznámé i rodinné firmy.

SORTIMENT

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT


MALOOBCHOD I VELKOOBCHOD

MALOOBCHOD

Pro naše klienty je připravena vzorková prodejna, kde se můžete ispirovat nejen stálou expozicí, ale neustále pro Vás doplňujeme prostor o nové trendy. 

VELKOOBCHOD

Dodáváme osvětlení do světelných a interiérových studií, architektonickým i stavebním firmám po celé České republice.

Spolupracujeme s architekty a designéry .


PARTNEŘI

Specialista v oboru slaboproudých i silnoproudých elektroinstalací, se specializací na inteligentní domovní automatizace. Dále v našem portfoliu nabízíme realizaci systému měření a regulace (MaR), s důrazem na možnosti vytvoření vizualizačního systému na míru. Více jak deset let zkušeností v oboru nám umožňuje realizovat elektroinstalace dle Vašich přání.

Architektonické studio, které Vás provede rekonstrukcí či novostavbou ještě před realizací. Architekti digitální doby, kteří pro Vás naleznou nejlepší možné řešení za pomoci nejmodernější technologie BIM. Výhradní dodavatel nábytku z Indonésie a exkluzivních belgických kůží. Kompletní sortiment stylového sortimentu do interiéru včetně doplňků.

Základní ideou, na které společnost JRD vznikla, je spojení moderních technologií, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Ta se odráží ve všech našich projektech, které plánujeme s ohledem na environmentálně šetrnou výstavbu, energetické úspory a na výsledný komfort bydlení. Navíc se snažíme i ve městě zachovat kontakt s přírodou, který spoluvytváří pocit opravdového domova. K naší práci přistupujeme s pokorou a respektem k životnímu prostředí i k těm, kdo přijdou po nás. 

Nabízíme veškeré lakýrnícké, malířské, natěřačské práce. Máme certifikát na vystavování odborných posudků nátěrových hmot, podkladů, fasád a nátěrů. 

Naším cílem je především spokojenost zákazníků, o čemž vypovídá naše kvalitní práce.

Z naší práce máme radost a rádi se o ní podělíme s Vámi. JIž brzy...

Pokud se Vám naše práce líbí a rádi byste našich služeb využili, neváhejte nás kontaktovat.