O NÁS

Náš kompletní servis se soustředí na to nejdůležitější, 
přání našich klientů.


Pro naše klienty vytváříme prostory ve kterých se v každém detailu budou cítit dobře. Jsme specialisté v oboru svítidel a osvětlovací techniky, ve kterém působí náš tým více jak 10 let.

Dodáváme svítidla a osvětlovací techniku z domacího i zahraničního trhu. Exkluzivně zastupujeme pro Českou republiku výrobce z Itálie, Belgie, Německa, Rakouska a mnoha dalších zemí. Najdete u nás světoznámé i rodinné firmy.

SORTIMENT

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT


MALOOBCHOD I VELKOOBCHOD

MALOOBCHOD

Pro naše klienty je připravena vzorková prodejna, kde se můžete ispirovat nejen stálou expozicí, ale neustále pro Vás doplňujeme prostor o nové trendy. 

VELKOOBCHOD

Dodáváme osvětlení do světelných a interiérových studií, architektonickým i stavebním firmám po celé České republice.

Spolupracujeme s architekty a designéry .


PARTNEŘI

Architektonické studio, které Vás provede rekonstrukcí či novostavbou ještě před realizací. Architekti digitální doby, kteří pro Vás naleznou nejlepší možné řešení za pomoci nejmodernější technologie BIM. Výhradní dodavatel nábytku z Indonésie a exkluzivních belgických kůží. Kompletní sortiment stylového sortimentu do interiéru včetně doplňků.

Základní ideou, na které společnost JRD vznikla, je spojení moderních technologií, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Ta se odráží ve všech našich projektech, které plánujeme s ohledem na environmentálně šetrnou výstavbu, energetické úspory a na výsledný komfort bydlení. Navíc se snažíme i ve městě zachovat kontakt s přírodou, který spoluvytváří pocit opravdového domova. K naší práci přistupujeme s pokorou a respektem k životnímu prostředí i k těm, kdo přijdou po nás. 

Nabízíme veškeré lakýrnícké, malířské, natěřačské práce. Máme certifikát na vystavování odborných posudků nátěrových hmot, podkladů, fasád a nátěrů. 

Naším cílem je především spokojenost zákazníků, o čemž vypovídá naše kvalitní práce.

Z naší práce máme radost a rádi se o ní podělíme s Vámi. JIž brzy...

Pokud se Vám naše práce líbí a rádi byste našich služeb využili, neváhejte nás kontaktovat.