NAŠE SLUŽBY

Kompletní servis v oblasti osvětlování

NÁVRHY - VÝPOČTY - REALIZACE

Návrhy osvětlení

Návrh zpracujeme dle individuálních potřeb a představ klienta.

Od počátku budeme postupovat podle Vašich představ. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy osvětlení bytových i nebytových prostor a pomůžeme Vám při výběru nejvhodnějšího řešení do jakéhokoliv prostoru. Poradíme při volbě materiálu a celkovém návrhu designu a funkci. Návrhy poskytujeme na naší vzorkové prodejně či v místě realizace po celé ČR a Slovensku. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Výpočty osvětlení

Nejen pro komerční sféru zajistíme výpočty osvětlení. Výpočty provádíme v certifikovaném programu Dialux a obdržíte od nás veškerou dokumentaci. Součástí je i následné výsledné měření. 

Montáže a elektropráce

Našim zákazníkům zajistíme montáž našimi kvalifikovanými elektrotechniky. Montujeme nejen u nás zakoupená svítidla. Naši odborníci Vám zajistí jak potřebné úpravy stávající elektroinstalace (včetně dodávky vypínačů a elektromateriálu) či budování zcela nové. V neposlední řadě řešení příjemného a intuitativního ovládání.

Další služby

NÁVRHY FENG SHUI

Nově nabízíme našim zákazníkům návrhy interiérů a exteriéru dle FENG SHUI. Náš specialista Vám dle Vaší osobnosti a prostoru, ve kterém se chcete cítit příjemně a čerpat novou energii, energii, vytvoří návrh a následně i zajistí realizaci na míru. Ať se jedná o obývací pokoj či jakákoliv místnost ve Vašem bytě či domě, tak i Vaše kancelář, obchod či studio by mělo dodávat příjemnou atmosféru, aby jste se do něj rádi vraceli.

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Naše firma se zabývá návrhy, rekonstrukcemi a renovace jakýchkoliv interiérů či exteriérů. Nejen soukromých, ale i komerčních prostor. Zajistíme Vám odbornou konzultaci s našimi designéry či architekty přímo na místě či v našem studiu. Zpracujeme Vám odborný návrh na míru.

NÁBYTEK NA MÍRU

V našem sortimentu najdete širokou škálu moderního, tradičního i netradičního nábytku. Též nabízíme jakýkoliv nábytek na míru, které pro Vás vyrobíme v ČR. Samozřejmostí je zaměření, dodávka a montáž. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.