SPECIALISTA V OBORU SVÍTIDEL A OSVĚTLOVACÍ TECHNIKY


REFERENCE

TV NOVA Pořad ULICE

Naše prostory v pořadu

Televize NOVA s oblíbeným pořadem ULICE natočila v prostorách naší vzorkové prodejny několik dílů. Můžete se na ně těšit ve vysílání 27.-29.5.2019

JRD Zelená Libuš

Bytový a komerční projekt

S developerem JRD pro Vás připravujeme další nádherný projekt pro Váš život. 

JRD ECO MALEŠICE III

Bytový projekt

Jako hlavní partner developera JRD připravujeme další bytový projekt. Nejen bydlení, ale i okolní příroda Vám vytvoří to pravé místo pro život.

Sortiment německé kvality


Rádi bychom Vám představili jedinečný sortiment technického i dekorativního osvětlení německého výrobce Brumberg. Tento výrobce se vyznačuje především svou kvalitou použitých materiálů. Připravili jsme pro Vás ukázky tohoto osvětlení v naší vzorkové prodejně.

Více naleznete v sekci katalogy s odkazem ne webové stránky výrobce.

Osobitý interier

Petr Jáchym

Tvůrce abstraktních obrazů, dekoratér interiérů a doplňků do nich (svítidla, vázy, hodiny, závěsy, tapety...). Každé dílo je tvořeno na míru s citlivou návazností k potřebám prostoru a jeho obyvatel. Jedná se o emocionálně pocitovou abstrakci cílený na originalitu a barevnost.   

Ukázky prací naleznete v sekci realizace.

JRD u Perníkářky

Nový bytový projekt

Jsme hlavním partnerem developera JRD, se kterým nyní vytváříme pro Vás jedinečné luxusní bydlení na míru.

EXKURZE SKLÁRNA JANŠTEJN

Ukázka výroby svítidel

V roce 2016 jsme pro naše obchodní partnery, designéry a architekty zajistili exkurzi do nitra tradiční výroby svítidel ze skla v místě Janštejn. 

KONGRES BRNO

Výběrové řízení Brno

V roce 2015 jsme byli pozvání na  kongres společnosti ČESKÉ POŠTY, kde jsme navrhovali vhodné řešení osvětlení a jeho řízení pro administrativní budovy.

HOME A DESIGN

Prezentace nových trendů

V roce 2015 jsme uspořádali pro odbornou i laickou veřejnost prezentaci nových trendů a představení o možnostech moderních technologií.

PARTNER GENTLEWOMEN CLUB

Sofistikovaný projekt pro náročnou klientelu

Pro rok 2014-2015 jsme partnerem projektu Gentlewomen  club, který má mnoho členů, kteří hledají vyjímečné věci pro svůj život.

VYTVOŘÍME PROSTOR PŘESNĚ PRO VÁS