ČESKÁ VÝROBA

SKLÁRNA BOMMA

Sklárna Bomma byla založena v roce 2012 vydobyla silné renomé ve svém oboru. 
Výrobce se opírá o tradice českého sklářství a designu, zároveň ale pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi. Největší výzvou je touha po dokonalosti a překračování limitů, a proto neustále testujeme hranice našeho oboru.
Bomma denně vyprodukuje až 6 tun mimořádně kvalitního křištálu. Sklo je následně rafinováno na technologiích, které byly pro tyto účely unikátně zkonstruovány.
Je nám velkou ctí pracovat pro celou řadu renomovaných světových značek a obchodních partnerů. Neposkytujeme jim pouze výrobní zázemí, ale zejména vývoj produktů podle jejich nejnáročnějších představ a požadavků.
Naše technologické know-how a zkušenosti s radostí sdílíme s designéry a architekty, abychom se společně pod značkou Bomma přiblížili dokonalosti.KOLEKCE TIM

KOLEKCE PEBBLES

KOLEKCE SHIBARI

KOLEKCE PYRITE


OSVĚTLENÍ Z PŘÍBRAMI

Exkluzivně pouze u nás najdete sortiment tradiční české výroby svítidel z oblasti Příbramska v čechách. Dekorativní lampy vyrábí mladý talentovaný výrobce, dle tradičních postupů. Vše od pokácení a vysušení dřeva až po finální verzi provádí ručně. Pokud budete chtít i  ve svém interiéru mít kousek přírody a naprostý originál, přijďte si prohlédnout výrobky do naší vzorkové prodejny.


ČESKÁ VÝROBA Z JANŠTĚJNA

Nabízíme široký sortiment svítidel z české výroby svítidel. Díky  ruční výrobě je každý kus originálem. Foukaná skleněná svítidla v podobě balonků či moderních svítidel, nádherně doplní jakýkoliv interier. 

KOLEKCE MEMORY

KOLEKCE BALLONS

KOLEKCE NIGHT BIRDS

KOLEKCE MUFFINS

KOLEKCE KNOT

KOLEKCE WHISTLE